Mechanik/přípravář pro klempírnu a lakovnu

Požadujeme:

  • vyučen v oboru
  • zkušenosti, praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B, aktivní řidič podmínkou
  • čistý trestní rejstřík
  • nástup ihned

Pracovní náplň:

  • montáž a demontáž částí motorových vozidel
  • příprava vozu pro autoklempíře a autolakýrníky
  • přímá spolupracuje s autoklempíři a autolakýrníky

Na co se můžete těšit?

  • zázemí v silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • moderní prostředí vč. nejnovějších technologií
  • pohodové kolegy
  • pravidelné školení přímo od výrobců vozidel

Nabízíme vždy něco navíc

  • týden dovolené navíc (25dní)
  • příspěvek na stravování, stravování v místě společnosti
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • zaměstnanecké slevy na náhradní díly, příslušenství a služby
  • zvýhodněný mobilní paušál
  • 1× za dva roky nový mobil
  • zvýhodněné zapůjčení náhradního vozu
  • služební vůz vč. PHM (dle pozice)
  • věrnostní odměny
  • firemní oblečení
  • mytí vozu za výhodnou cenu
  • atraktivní slevy na pojištění od Direct pojišťovny

Více informací na: https://www.kei-autocentrum.cz

Firma: K.E.I. GROUP, s.r.o.

Kontakt: AUTOCENTRUM KEI, Jana KREJČIŘÍKOVÁ
Žarošická 4308/21
628 00 Brno

Telefon: 731138536

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé